WORD Bielsko-Biała – pomoc w walce ze stresem

word-bielskoWORD Bielsko-Biała pomaga poradzić sobie ze stresem związanym z egzaminem na prawo jazdy

 

Każdy, kto kiedyś podchodził do egzaminu na prawo jazdy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, wie jak wielki stres temu towarzyszy. Egzamin przed Tobą? Przeczytaj ten poradnik do końca.

Bardzo często zdarza się tak, że kursant podczas jazd z instruktorem radzi sobie dobrze, a nawet świetnie. Instruktor zadowolony posyła podopiecznego do WORD na egzamin praktyczny. Wydaje się, że to tylko formalność…

Niestety, przyszły kierowca po przekroczeniu bramy wejściowej Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zmienia się nie do poznania: przyspieszone bicie serca, brak pewności siebie, nerwy nie do opanowania. To wszystko objawy stresu przedegzaminacyjnego. Czasami kursant potrafi go opanować na tyle, by nie popełnić dyskwalifikującego błędu i uzyskać wynik pozytywny. Jednak bywa też tak, że stres jest silniejszy od osoby egzaminowanej i pomimo dobrego przygotowania podczas kursu, na egzaminie kursant popełnia błędy, które w innych warunkach nigdy nie miałyby miejsca.

word-bb2

I co wtedy? 🙁

Można spróbować uporać się z tym samemu. Przyjechać na egzamin z kimś bliskim, kto będzie nas wspierał, ale co kiedy to nie pomaga?

Warto skorzystać z pomocy. Nie bójcie się tego! Przecież potraficie jeździć samochodem, wiecie jak sprawdzić płyny i światła, jak prawidłowo zaparkować. Jedyne, co oddziela Was od upragnionego dokumentu – prawa jazdy, to paraliżujący stres.

Na szczęście nie musicie szukać pomocy na własną rękę. WORD Bielsko-Biała w tym przypadku wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom. Organizuje BEZPŁATNE spotkania z psychologiem – trenerem. Odbywają się one 2 razy w tygodniu, a chęć uczestnictwa trzeba wcześniej zgłosić telefonicznie.

 

osk-wizner-prawo-jazdy-word-bielsko-biala-porady-psychologa

Doszły nas słuchy, że takie spotkania odniosły pozytywny efekt. Kursant podczas egzaminu potrafił opanować nerwy na tyle, by zdać egzamin na prawo jazdy.

Jeśli paraliżuje Cię stres, na kolejnym egzaminie w WORD popełniasz błędy, które nie zdarzają się podczas jazd z instruktorem z Twojego Ośrodka Nauki Jazdy, to takie spotkania są dla Ciebie!

POMÓŻ SOBIE !

word-psycholog

Pamiętaj:

  • spotkania z psychologiem w WORD Bielsko-Biała są BEZPŁATNE,

  • odbywają się 2 razy w tygodniu,

  • chęć uczestnictwa musisz wcześniej zgłosić telefonicznie.


Jeśli brałeś/łaś już udział w takich spotkaniach lub znasz dobre sposoby na walkę ze stresem napisz do nas.

Możesz też wysłać swoją wiadomość na Facebooku.

Dodaj komentarz