Kurs prawa jazdy – zima 2021/2022

osk wizner szkoła nauki jazdy w Czechowicach-Dziedzicach, prawo jazdy zima 2016 i 2017

Kurs prawa jazdy zimą? Tak! To świetny pomysł 🙂

Wiele osób na samą myśl o tym, żeby rozpocząć kurs na prawo jazdy zimą, zamiera. Wielu z Was myśli – zimą są złe warunki na drodze, szybko robi się ciemno.

Macie rację, ale to co bierzecie za wady to tak naprawdę są zalety. 😀

Kurs jest po to, żeby poznać przepisy i zasady ruchu drogowego, nauczyć poruszać się samochodem, dowiedzieć się jak on zachowuje się na drodze. Zima to właśnie najlepsza pora roku. Podczas wszystkich jazd jest się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który już wiele razy poruszał się po drodze z kursantami w najróżniejszych warunkach atmosferycznych. On lepiej wie jak się za chwilę zachowacie niż Wy sami. 🙂

osk wizner czechowice-dziedziceosk wizner czechowice

Prawdziwy instruktor nauki jazdy wytłumaczy jak należy zachowywać się na drodze podczas trudnych warunków, jak dostosować prędkość, co zrobić, żeby reflektory nadjeżdżających samochodów nie ślepiły. Wybierając się do szkoły nauki jazdy latem nie poznacie większości z tych sytuacji. Nie będzie Wam dane jeździć po śniegu – nie dowiecie się jak auto wtedy reaguje; będzie też mnie okazji do jazdy po mokrych drogach – latem pada o wiele mniej deszczu; spędzicie mniej czasu w samochodzie po zmroku – wbrew pozorom, takie jazdy i nabyte podczas nich umiejętności są bardzo przydatne.

Kiedy chcecie się tego nauczyć, jak nie podczas kursu na prawo jazdy?

Jazda samochodem nie jest taka trudna jak się Wam wydaje 😀

Trzymajcie się kilku podstawowych zasad i wszystko się uda:

– nauka przepisów jest bardzo ważna, bez tego nie będziecie wiedzieć jak macie się zachowywać w ruchu drogowym,

– instruktor chce dla Was jak najlepiej, warto słuchać jego podpowiedzi,

– nie ma się czym stresować, każdy kiedyś zaczynał.

Pamiętajcie! Nie ma się czego obawiać, zima nie jest taka straszna jak ją malują 🙂 Jeśli zastanawiacie się nad zrobieniem prawa jazdy to warto zrobić to w ciągu najbliższych zimowych miesięcy. Zdobędziecie kilka dodatkowych umiejętności, które na pewno się przydadzą.


Dowiecie się kiedy są najbliższe zajęcia, podczas których można rozpocząć kurs. Tam możecie także skontaktować się z nami, jeśli macie jakieś pytania. Zachęcamy także do skorzystania z naszego formularza kontaktowego i formularza zgłoszeniowego. Zachęcamy do zapoznania się z zakładką – Rozpoczęcie kursu praktycznego.


Więcej informacji o świadczonych usługach tutaj.

Nie wiesz jak do nas trafić? Sprawdź trasę dojazdu na mapie.


Odwiedzaj naszą stronę i profil na Facebooku, a na pewno znajdziesz ofertę właśnie dla siebie!

osk-wizner-prawo-jazdy-nauka-jazdy-czechowice-dziedzice-bielsko-biala

Kurs prawa jazdy zima 2021/2022, Nauka jazdy OSK Wizner Czechowice